Аналіз прибутку і рентабельності банку

Курсова робота (код: sam522)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком і рентабельністю банку.

1.1. Економічна характеристика прибутку і рентабельності, як елемента управління діяльністю банка.
1.2. Теоретико-методичні підходи до аналізу прибутку та рентабельності банка.

Розділ 2. Аналіз прибутку і рентабельності банку.

2.1. Організаційно-економічна характеристика банку.
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування прибутку і рентабельності банку.
2.3. Загальний аналіз прибутку і рентабельності банку.
2.4. Аналіз руху та ефективності використання прибутку і рентабельності банку.

Розділ 3. Методика аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.

3.1. Організація аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
3.2. Удосконалення і реалізація результатів аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку і рентабельності банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оглянуто актуальність діяльності комерційних банків, обстежено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висвітлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, зумовлено сутнісне значення банківської системи, з'ясовано нормативно-правову базу з аналізу, простежено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, проаналізовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки прибутку і рентабельності банку, розглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, роз'яснено аналіз впливу факторів на результативний показник, надано економічний аналіз якості користування, розкрито застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу банківської системи в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку