Аналіз прибутку і рентабельності банку

Курсова робота (код: sam522)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління прибутком і рентабельністю банку.

1.1. Економічна характеристика прибутку і рентабельності, як елемента управління діяльністю банка.
1.2. Теоретико-методичні підходи до аналізу прибутку та рентабельності банка.

Розділ 2. Аналіз прибутку і рентабельності банку.

2.1. Організаційно-економічна характеристика банку.
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування прибутку і рентабельності банку.
2.3. Загальний аналіз прибутку і рентабельності банку.
2.4. Аналіз руху та ефективності використання прибутку і рентабельності банку.

Розділ 3. Методика аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.

3.1. Організація аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
3.2. Удосконалення і реалізація результатів аналізу формування прибутку і рентабельності банку на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку і рентабельності банку, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність діяльності комерційних банків, оглянуто мету і завдання дослідження, а також розглянуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено науковий зміст банківської системи, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, досліджено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи висвітлено економічний аналіз об’єкта дослідження, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, охарактеризовано аналіз структури і динаміки прибутку і рентабельності банку, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено здійснення чинникового аналізу, роз'яснено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано шляхи поліпшення аналізу банківської системи в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку