Облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП

Курсова робота (код: sam541)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна суть запасів та характеристика малоцінних та швидкозношуваних предметів
2. Класифікація МШП та їх оцінка
3. Облік надходження МШП
4. Облік використання малоцінних та швидкозношуваних предметів та списання їх у виробництво
5. Порядок проведення інвентаризації малоцінних та швидкозношуваних предметів та відображення її результатів в обліку
6. Особливості обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі опрацьовано актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також представлено інформаційну базу курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження висвітлено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, оцінено облік як інформаційна база управління, обстежено доктрину бухгалтерського обліку запасів підприємства, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, простежено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, сформульовано економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи зумовлено організацію обліку, роз'яснено діючу практику ведення обліку, документування надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, досліджено бухгалтерський облік, з'ясовано формування бухгалтерської звітності, висунуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також окреслено пропозиції щодо удосконалення обліку запасів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Рисунок з бухгалтерського обліку надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку