Облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП

Курсова робота (код: sam541)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна суть запасів та характеристика малоцінних та швидкозношуваних предметів
2. Класифікація МШП та їх оцінка
3. Облік надходження МШП
4. Облік використання малоцінних та швидкозношуваних предметів та списання їх у виробництво
5. Порядок проведення інвентаризації малоцінних та швидкозношуваних предметів та відображення її результатів в обліку
6. Особливості обліку малоцінних та швидкозношуваних предметів в умовах використання сучасних засобів обчислювальної техніки
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі оглянуто актуальність обліку оборотних матеріальних ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також обстежено наукову новизну дослідження обліку. В пунктах теорії дослідження простежено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, висвітлено місце і роль фінансового обліку, охарактеризовано теоретико-методичні основи запасів підприємства, визначено законодавство і наукові посібники і статті, розроблено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, досліджено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи наведено організацію обліку, опрацьовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення надходження і вибуття малоцінних і швидкозношуваних предметів, окреслено аналітичний і синтетичний облік, вивчено формування бухгалтерської звітності, оцінено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також роз'яснено напрями вдосконалення обліку запасів підприємства в системі ринкової економіки.


Рисунок з бухгалтерського обліку надходження та використання малоцінних і швидкозношуваних предметів МШП


Курсова з бухобліку

Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку