Теоретичні засади та практика фінансового обліку амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam507)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зносу та амортизації.
2. Методи нарахування амортизації основних засобів у бухгалтерському обліку.
3. Порядок вибору методу для амортизаційної політики підприємства та відображення його на рахунках бухгалтерського обліку.
4. Вплив амортизаційних відрахувань на результати фінансово-господарської діяльності промислових підприємств.
5. Проблеми обліку амортизації в Україні та шляхи їх подолання.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі оцінено актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто наукову новизну курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження з'ясовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, представлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, розкрито доктрину бухгалтерського обліку основних засобів підприємства, розроблено законодавчі акти, досліджено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, обстежено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи охарактеризовано організацію обліку, надано нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування амортизації та зносу основних засобів, висвітлено бухгалтерський облік, роз'яснено складання фінансової звітності, простежено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження обліку, а також опрацьовано напрями вдосконалення обліку основних засобів підприємства в системі ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку