Теоретичні засади та практика фінансового обліку амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів

Курсова робота (код: sam507)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зносу та амортизації.
2. Методи нарахування амортизації основних засобів у бухгалтерському обліку.
3. Порядок вибору методу для амортизаційної політики підприємства та відображення його на рахунках бухгалтерського обліку.
4. Вплив амортизаційних відрахувань на результати фінансово-господарської діяльності промислових підприємств.
5. Проблеми обліку амортизації в Україні та шляхи їх подолання.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку амортизації та зносу основних засобів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік амортизації та зносу основних засобів та інших необоротних матеріальних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі оглянуто актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, досліджено мету і завдання дослідження, а також зумовлено об’єкт і предмет дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи окреслено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, опрацьовано місце і роль фінансового обліку, представлено теоретичний зміст основних засобів підприємства, обстежено законодавчі акти, з'ясовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висунуто організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи вивчено організацію обліку, розроблено нормативні документи по бухгалтерському обліку, документування амортизації та зносу основних засобів, роз'яснено управлінський облік, висвітлено формування бухгалтерської звітності, сформульовано використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також надано напрями вдосконалення обліку основних засобів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку