Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах

Курсова робота (код: osnov)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль аналізу видатків на оплату праці в системі управління бюджетною установою
2. Економічна характеристика видатків на оплату праці .
3. Організаційно-економічна характеристика ВДК у Шевченківському районі
4. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з питань аналізу видатків на оплату праці в бюджетних установах.
5. Загальний аналіз видатків на оплату праці
6. Аналіз результатів економії видатків на оплату праці та їх використання.
7. Методика аналізу видатків на оплату праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, представлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи зумовлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висунуто науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, з'ясовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, обстежено організаційно-інформаційну модель аналізу, сформульовано організацію і здійснення оцінки наявності видатків на оплату праці в бюджетних установах, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку