Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах

Курсова робота (код: osnov)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль аналізу видатків на оплату праці в системі управління бюджетною установою
2. Економічна характеристика видатків на оплату праці .
3. Організаційно-економічна характеристика ВДК у Шевченківському районі
4. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з питань аналізу видатків на оплату праці в бюджетних установах.
5. Загальний аналіз видатків на оплату праці
6. Аналіз результатів економії видатків на оплату праці та їх використання.
7. Методика аналізу видатків на оплату праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, визначено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, зумовлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розкрито узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку