Аналіз видатків на оплату праці в бюджетних установах

Курсова робота (код: osnov)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль аналізу видатків на оплату праці в системі управління бюджетною установою
2. Економічна характеристика видатків на оплату праці .
3. Організаційно-економічна характеристика ВДК у Шевченківському районі
4. Критичний огляд нормативної бази, спеціальної та періодичної літератури з питань аналізу видатків на оплату праці в бюджетних установах.
5. Загальний аналіз видатків на оплату праці
6. Аналіз результатів економії видатків на оплату праці та їх використання.
7. Методика аналізу видатків на оплату праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки видатків на оплату праці в бюджетних установах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз видатків на оплату праці"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі обстежено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, сформульовано нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто теоретичну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності видатків на оплату праці в бюджетних установах, вивчено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку