Аналіз та аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: pas)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стабільності та платоспроможності
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз фінансової стабільності та платоспроможності:
4.1. Аналіз фінансової стабільності
4.2. Аналіз платоспроможності
5. Аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
6. Аналіз фінансової стабільності та платоспроможності в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність оцінки втрати платоспроможності, сформульовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, опрацьовано сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, з'ясовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито методику загального аналізу фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку