Аналіз та аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: pas)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової стабільності та платоспроможності
2. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Загальний аналіз фінансової стабільності та платоспроможності:
4.1. Аналіз фінансової стабільності
4.2. Аналіз платоспроможності
5. Аудит фінансової стабільності та платоспроможності підприємства
6. Аналіз фінансової стабільності та платоспроможності в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки втрати платоспроможності, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також наведено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, досліджено законодавчі акти і літературу з аналізу, простежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової стабільності та платоспроможності підприємства, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку