Облік витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam135)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація витрат торгового підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства з обмеженою відповідальністю у сфері роздрібної торгівлі "Солар".
4. Фінансовий та податковий облік витрат торговельного підприємства.
5. Управлінський облік витрат торговельного підприємства.
6. Шляхи удосконалення обліку витрат.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність обліку видатків і затрат, оцінено мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи розглянуто різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, простежено місце і роль фінансового обліку, визначено теоретичний зміст витрат підприємства, обстежено нормативне забезпечення і спеціальну літературу, вивчено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, представлено аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи розроблено організацію обліку, досліджено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування витрат торговельного підприємства, сформульовано фінансовий облік, охарактеризовано узагальнення показників у звітах підприємства, оглянуто вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження обліку, а також наведено напрями вдосконалення обліку витрат підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку