Облік витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam135)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація витрат торгового підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства з обмеженою відповідальністю у сфері роздрібної торгівлі "Солар".
4. Фінансовий та податковий облік витрат торговельного підприємства.
5. Управлінський облік витрат торговельного підприємства.
6. Шляхи удосконалення обліку витрат.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі охарактеризовано актуальність обліку видатків і затрат, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також розкрито наукову новизну курсової роботи обліку. В теоретичній частині курсової роботи обстежено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, досліджено місце і роль фінансового обліку, сформульовано доктрину бухгалтерського обліку витрат підприємства, вивчено законодавчі акти, роз'яснено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, зумовлено економічну оцінку підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи визначено організацію обліку, опрацьовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування витрат торговельного підприємства, розроблено управлінський облік, наведено формування бухгалтерської звітності, окреслено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках представлено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення обліку витрат підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку