Облік витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam135)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація витрат торгового підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства з обмеженою відповідальністю у сфері роздрібної торгівлі "Солар".
4. Фінансовий та податковий облік витрат торговельного підприємства.
5. Управлінський облік витрат торговельного підприємства.
6. Шляхи удосконалення обліку витрат.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота складає вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі оглянуто актуальність обліку видатків і затрат, висунуто мету і завдання дослідження, а також розроблено наукову новизну курсової роботи обліку. В навчальному параграфі дослідження простежено можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, надано місце і роль фінансового обліку, досліджено теоретико-методичні основи витрат підприємства, розглянуто законодавство і наукові посібники і статті, обстежено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, оцінено організаційно-економічну характеристику підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи з'ясовано організацію обліку, вивчено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік витрат торговельного підприємства, роз'яснено управлінський облік, розкрито генерування даних обліку в звітності, представлено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках наведено узагальнені результати дослідження обліку, а також охарактеризовано шляхи поліпшення обліку витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку