Облік витрат торговельного підприємства

Курсова робота (код: sam135)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація витрат торгового підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури.
3. Коротка організаційно-економічна характеристика підприємства з обмеженою відповідальністю у сфері роздрібної торгівлі "Солар".
4. Фінансовий та податковий облік витрат торговельного підприємства.
5. Управлінський облік витрат торговельного підприємства.
6. Шляхи удосконалення обліку витрат.
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку витрат торговельного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота містить вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі визначено актуальність обліку видатків і затрат, окреслено мету і завдання дослідження, а також розкрито наукову новизну дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи проаналізовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, висунуто сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, надано доктрину бухгалтерського обліку витрат підприємства, опрацьовано законодавство і наукові посібники і статті, обстежено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, охарактеризовано економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В прикладному фрагменті курсової роботи розроблено організацію обліку, з'ясовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування витрат торговельного підприємства, сформульовано бухгалтерський облік, розглянуто складання фінансової звітності, простежено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження обліку, а також висвітлено направлення щодо покращення обліку витрат підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку