Аналіз і оцінка фінансового стану бюджетної установи

Курсова робота (код: sam138)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу фінансового стану в системі управління бюджетною установою
2. Фінансовий стан бюджетної установи, як економічна категорія
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу фінансового стану закладу охорони здоров'я
4. Організаційно-економічна характеристика Київського геріотричного пансіонату
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану бюджетної установи
6. Загальний аналіз фінансового стану Київського геріотричного пансіонату
7. Факторний аналіз фінансового стану бюджетної установи
8. Методика аналізу фінансового стану бюджетної установи на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, сформульовано мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено теорію аналізу фінансового стану підприємства, надано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, оцінено теоретичну модель аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану бюджетної установи, обстежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано фінансову оцінку ефективності використання, висвітлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку