Аналіз і оцінка фінансового стану бюджетної установи

Курсова робота (код: sam138)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу фінансового стану в системі управління бюджетною установою
2. Фінансовий стан бюджетної установи, як економічна категорія
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу фінансового стану закладу охорони здоров'я
4. Організаційно-економічна характеристика Київського геріотричного пансіонату
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансового стану бюджетної установи
6. Загальний аналіз фінансового стану Київського геріотричного пансіонату
7. Факторний аналіз фінансового стану бюджетної установи
8. Методика аналізу фінансового стану бюджетної установи на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки фінансового стану бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз фінансового стану"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки потенціалу, ліквідності і стійкості, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано теорію аналізу фінансового стану підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто теоретичну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності фінансового стану бюджетної установи, оцінено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу фінансового стану підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку