Аналіз операцій з грошовими коштами торговельних підприємств

Курсова робота (код: sam139)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств
2. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими коштами підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЕЙТ-АБ"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових коштів підприємства
6. Методика аналізу грошових коштів підприємств
7. Аналіз грошових коштів підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі опрацьовано актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження з'ясовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено економічну сутність грошових коштів підприємства, оцінено нормативно-правову базу з аналізу, надано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, окреслено теоретичну модель аналізу, оглянуто організацію і здійснення оцінки наявності операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, обстежено фінансову оцінку ефективності використання, роз'яснено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку