Аналіз операцій з грошовими коштами торговельних підприємств

Курсова робота (код: sam139)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств
2. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими коштами підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЕЙТ-АБ"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових коштів підприємства
6. Методика аналізу грошових коштів підприємств
7. Аналіз грошових коштів підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розроблено актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, представлено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто економічну сутність грошових коштів підприємства, висунуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових коштів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку