Аналіз операцій з грошовими коштами торговельних підприємств

Курсова робота (код: sam139)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових коштів підприємств
2. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими коштами підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу грошових коштів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "ЕЙТ-АБ"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових коштів підприємства
6. Методика аналізу грошових коштів підприємств
7. Аналіз грошових коштів підприємства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз операцій з грошовими коштами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі оглянуто актуальність оцінки готівкових і безготівкових монетарних активів, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, простежено науковий зміст грошових коштів підприємства, розроблено нормативно-правову базу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, визначено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено організаційно-інформаційну модель аналізу, досліджено методику загального аналізу операцій з грошовими коштами торговельних підприємств, представлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито направлення щодо покращення аналізу грошових коштів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку