Аналіз обсягу діяльності закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: sam141)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль обсягу діяльності в системі управління закладом охорони здоров'я
2. Діяльність закладів охорони здоров'я як об'єкт аналізу
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
4. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
6. Методика аналізу обсягу діяльності Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
7. Методика аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, охарактеризовано сутнісне значення діяльності підприємств, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, сформульовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано вертикальний і горизонтальний аналіз обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено здійснення чинникового аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку