Аналіз обсягу діяльності закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: sam141)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль обсягу діяльності в системі управління закладом охорони здоров'я
2. Діяльність закладів охорони здоров'я як об'єкт аналізу
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
4. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
6. Методика аналізу обсягу діяльності Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
7. Методика аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки господарювання підприємств, висвітлено мету і завдання дослідження, а також простежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто науковий зміст діяльності підприємств, проаналізовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, вивчено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, оглянуто аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку