Аналіз обсягу діяльності закладів охорони здоров'я

Курсова робота (код: sam141)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль обсягу діяльності в системі управління закладом охорони здоров'я
2. Діяльність закладів охорони здоров'я як об'єкт аналізу
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
4. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я
6. Методика аналізу обсягу діяльності Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
7. Методика аналізу обсягу діяльності закладу охорони здоров'я в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі оглянуто актуальність оцінки господарювання підприємств, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження надано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено сутнісне значення діяльності підприємств, визначено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, досліджено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи висунуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розкрито інформаційне забезпечення та методи аналізу, проаналізовано організацію і здійснення оцінки наявності обсягу діяльності закладів охорони здоров'я, наведено напрямки удосконалення методики аналізу, зумовлено здійснення чинникового аналізу, сформульовано економічний аналіз якості користування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось




Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку