Аналіз необоротних активів підприємства

Курсова робота (код: sam142)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність необоротних активів
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу необоротних активів
3. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активів
5. Аналіз динаміки та структури необоротних активів
6. Аналіз ефективності використання необоротних активів
7. Методика аналізу необоротних активів в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки необоротних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки необігових ресурсів, оцінено мету і завдання дослідження, а також проаналізовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено науковий зміст необоротних активів підприємства, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, зумовлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності необоротних активів підприємств, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито здійснення чинникового аналізу, обстежено економічний аналіз якості користування, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку