Аналіз оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam143)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотних активів підприємств
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Ла-Кастеллана"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розміщення і використання оборотних активів
5. Методика аналізу оборотних активів ТОВ "Ла-Кастеллана"
6. Аналіз оборотних активів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі роз'яснено актуальність оцінки обігових ресурсів, сформульовано мету і завдання курсової роботи, а також визначено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження оглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, представлено сутнісне значення оборотних активів підприємства, розкрито правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, охарактеризовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, з'ясовано теоретичну модель аналізу, досліджено методику загального аналізу оборотних активів підприємств, окреслено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, наведено економічний аналіз якості користування, оцінено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку