Аналіз оборотних активів підприємства

Курсова робота (код: sam143)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність оборотних активів підприємств
2. Економіко-правовий аналіз та огляд нормативної бази і спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Ла-Кастеллана"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу розміщення і використання оборотних активів
5. Методика аналізу оборотних активів ТОВ "Ла-Кастеллана"
6. Аналіз оборотних активів в умовах застосування ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі з'ясовано актуальність оцінки обігових ресурсів, окреслено мету і завдання дослідження, а також розглянуто інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, вивчено сутнісне значення оборотних активів підприємства, оглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, простежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи досліджено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено організацію і здійснення оцінки наявності оборотних активів підприємств, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено здійснення чинникового аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, визначено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено путі, що призводять до вдосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку