Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах

Курсова робота (код: sam145)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності в системі управління підприємством
2. Економічна сутність фінансової стійкості платоспроможності підприємств
3. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств
6. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки втрати платоспроможності, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також наведено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, висвітлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, вивчено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, зумовлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено методику загального аналізу фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, простежено напрямки удосконалення методики аналізу, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку