Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах

Курсова робота (код: sam145)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності в системі управління підприємством
2. Економічна сутність фінансової стійкості платоспроможності підприємств
3. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств
6. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, визначено мету і завдання курсової роботи, а також окреслено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи з'ясовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розглянуто сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, роз'яснено організаційно-інформаційну модель аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку