Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах

Курсова робота (код: sam145)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності в системі управління підприємством
2. Економічна сутність фінансової стійкості платоспроможності підприємств
3. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств
6. Методика аналізу фінансової стійкості і платоспроможності підприємств
7. Методика аналізу фінансової стійкості платоспроможності підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі з'ясовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження проаналізовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, представлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, визначено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано методику загального аналізу фінансової стійкості і платоспроможності на підприємствах, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, наведено методику факторного аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, роз'яснено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку