Аналіз платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: sam147)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність та види платоспроможності підприємства
2. Показники оцінки платоспроможності підприємства
3. Оцінка балансу ліквідності ПП "Укртехнік"
4. Аналіз коефіцієнтів платоспроможності ПП "Укртехнік"
5. Обґрунтування резервів підвищення платоспроможності ПП "Укртехнік"
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі проаналізовано актуальність оцінки втрати платоспроможності, досліджено мету і завдання дослідження, а також оцінено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано сутнісне значення ймовірності банкрутства підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, розкрито критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, з'ясовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, зумовлено теоретичну модель аналізу, надано організацію і здійснення оцінки наявності платоспроможності підприємств, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, розглянуто здійснення чинникового аналізу, розроблено економічний аналіз якості користування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку