Аналіз платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: sam147)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність та види платоспроможності підприємства
2. Показники оцінки платоспроможності підприємства
3. Оцінка балансу ліквідності ПП "Укртехнік"
4. Аналіз коефіцієнтів платоспроможності ПП "Укртехнік"
5. Обґрунтування резервів підвищення платоспроможності ПП "Укртехнік"
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки втрати платоспроможності, розглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження окреслено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, надано теорію аналізу ймовірності банкрутства підприємства, оглянуто нормативно-правову базу з аналізу, проаналізовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, охарактеризовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи визначено розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, простежено методику загального аналізу платоспроможності підприємств, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, висвітлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку