Аналіз платоспроможності підприємства

Курсова робота (код: sam147)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Сутність та види платоспроможності підприємства
2. Показники оцінки платоспроможності підприємства
3. Оцінка балансу ліквідності ПП "Укртехнік"
4. Аналіз коефіцієнтів платоспроможності ПП "Укртехнік"
5. Обґрунтування резервів підвищення платоспроможності ПП "Укртехнік"
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки платоспроможності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність оцінки втрати платоспроможності, розкрито мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи проаналізовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано науковий зміст ймовірності банкрутства підприємства, висунуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, роз'яснено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз платоспроможності підприємств, розроблено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, оцінено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, опрацьовано економічний аналіз якості користування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано пропозиції щодо удосконалення аналізу ймовірності банкрутства підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку