Аналіз формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam148)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Ринок "Оболонь"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання прибутку підприємства
5. Методика аналізу формування і використання прибутку підприємства
6. Аналіз формування і використання прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, з'ясовано мету і завдання дослідження, а також проаналізовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто теорію аналізу прибутку підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, розкрито загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи обстежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, зумовлено теоретичну модель аналізу, роз'яснено вертикальний і горизонтальний аналіз формування та використання прибутку підприємств, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено здійснення чинникового аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, наведено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку