Аналіз формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam148)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Ринок "Оболонь"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання прибутку підприємства
5. Методика аналізу формування і використання прибутку підприємства
6. Аналіз формування і використання прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу прибутку підприємства, наведено нормативно-правову базу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розкрито організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи простежено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано теоретичну модель аналізу, розроблено вертикальний і горизонтальний аналіз формування та використання прибутку підприємств, сформульовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено здійснення чинникового аналізу, досліджено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, проаналізовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку