Аналіз формування та використання прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam148)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємств
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу прибутку підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "Ринок "Оболонь"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування і використання прибутку підприємства
5. Методика аналізу формування і використання прибутку підприємства
6. Аналіз формування і використання прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та використання прибутку підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та використання прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі простежено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також оцінено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження досліджено місце аналізу в управлінні підприємством, окреслено теорію аналізу прибутку підприємства, проаналізовано нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розроблено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи оглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито організаційно-інформаційну модель аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності формування та використання прибутку підприємств, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку