Аналіз фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam149)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової діяльності підприємств
2. Місце і роль економічного аналізу в управлінні фінансовою діяльністю підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової діяльності
6. Методика аналізу фінансової діяльності підприємств
7. Методика аналізу фінансової діяльності підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки господарювання підприємств, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також розкрито методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висвітлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто сутнісне значення діяльності підприємств, оцінено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи наведено розробку і обґрунтування методики аналізу, сформульовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової діяльності підприємства, роз'яснено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено методику факторного аналізу, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, простежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку