Аналіз фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam149)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової діяльності підприємств
2. Місце і роль економічного аналізу в управлінні фінансовою діяльністю підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової діяльності
6. Методика аналізу фінансової діяльності підприємств
7. Методика аналізу фінансової діяльності підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки господарювання підприємств, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, висвітлено теорію аналізу діяльності підприємств, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оглянуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи висунуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, представлено теоретичну модель аналізу, зумовлено вертикальний і горизонтальний аналіз фінансової діяльності підприємства, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, роз'яснено аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено економічний аналіз якості користування, розглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку