Аналіз фінансової діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam149)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансової діяльності підприємств
2. Місце і роль економічного аналізу в управлінні фінансовою діяльністю підприємства
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансової діяльності підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансової діяльності
6. Методика аналізу фінансової діяльності підприємств
7. Методика аналізу фінансової діяльності підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансової діяльності підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки господарювання підприємств, висвітлено мету і завдання дослідження, а також розроблено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, вивчено економічну сутність діяльності підприємств, опрацьовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, проаналізовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи обстежено розробку і обґрунтування методики аналізу, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки фінансової діяльності підприємства, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто математичний розрахунок результатів застосування, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку