Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств

Курсова робота (код: sam156)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика видів діяльності підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань бухгалтерського обліку діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Киянка"
4. Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств
5. Організація обліку діяльності на основі інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі оцінено актуальність обліку господарювання підприємств, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також надано об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження визначено відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, опрацьовано сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, простежено доктрину бухгалтерського обліку діяльності підприємств, розглянуто законодавчі акти, розроблено загальна економічна характеристика об'єкта, окреслено аналіз діяльності підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи оглянуто організацію обліку, досліджено діючу практику ведення обліку, документи з обліку діяльності підприємств, висунуто управлінський облік, обстежено генерування даних обліку в звітності, представлено вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також вивчено напрями вдосконалення обліку діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку