Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств

Курсова робота (код: sam156)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика видів діяльності підприємства
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань бухгалтерського обліку діяльності підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ВАТ "Киянка"
4. Методика бухгалтерського обліку діяльності підприємств
5. Організація обліку діяльності на основі інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі досліджено актуальність обліку господарювання підприємств, роз'яснено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто наукову новизну курсової роботи обліку. В розділі по теорії курсової роботи опрацьовано різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, наведено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, надано теоретичні засади діяльності підприємств, зумовлено законодавство і наукові посібники і статті, з'ясовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, оцінено аналіз діяльності підприємства. В практичному розділі курсової роботи розкрито організацію обліку, представлено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування діяльності підприємств, оглянуто управлінський облік, проаналізовано формування бухгалтерської звітності, обстежено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також охарактеризовано шляхи поліпшення обліку діяльності підприємств в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку