Аналіз матеріальних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam162)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних витрат підприємства
2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу матеріальних витрат підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "ІНТ"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних витрат підприємств
5. Аналіз матеріальних витрат за економічними елементами
6. Методика аналізу матеріальних витрат в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних витрат підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки видатків і затрат, оцінено мету і завдання курсової роботи, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи розроблено місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено сутнісне значення витрат підприємства, охарактеризовано нормативно-правову базу з аналізу, обстежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності матеріальних витрат підприємств, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, з'ясовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, простежено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку