Аналіз матеріальних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam162)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність матеріальних витрат підприємства
2. Аналіз нормативно-правової бази та огляд спеціальної літератури з аналізу матеріальних витрат підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика діяльності ТОВ "ІНТ"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу матеріальних витрат підприємств
5. Аналіз матеріальних витрат за економічними елементами
6. Методика аналізу матеріальних витрат в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки матеріальних витрат підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки видатків і затрат, охарактеризовано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи простежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено науковий зміст витрат підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, наведено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи окреслено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено теоретичну модель аналізу, оглянуто методику загального аналізу матеріальних витрат підприємств, розроблено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено економічний аналіз якості користування, досліджено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку