Аналіз операційних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam163)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операційних витрат підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Гольфстрим" м. Київ
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційних витрат підприємств
5. Загальний аналіз операційних витрат підприємств
6. Факторний аналіз операційних витрат підприємств
7. Методика аналізу операційних витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційних витрат підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі надано актуальність оцінки видатків і затрат, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено теорію аналізу витрат підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, наведено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи розкрито розробку і обґрунтування методики аналізу, вивчено теоретичну модель аналізу, визначено методику загального аналізу операційних витрат підприємств, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, роз'яснено здійснення чинникового аналізу, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку