Аналіз операційних витрат підприємства

Курсова робота (код: sam163)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність операційних витрат підприємств
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з теми дослідження
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Гольфстрим" м. Київ
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційних витрат підприємств
5. Загальний аналіз операційних витрат підприємств
6. Факторний аналіз операційних витрат підприємств
7. Методика аналізу операційних витрат в умовах застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційних витрат підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі висунуто актуальність оцінки видатків і затрат, надано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження оглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, сформульовано науковий зміст витрат підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, обстежено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз операційних витрат підприємств, вивчено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку