Аналіз фінансових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam165)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових ресурсів підприємства
2. Місце і роль аналізу в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансових ресурсів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових ресурсів підприємства
6. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств
7. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі опрацьовано актуальність оцінки господарювання підприємств, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також визначено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено сутнісне значення діяльності підприємств, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, вивчено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висунуто методику загального аналізу фінансових ресурсів підприємства, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, роз'яснено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку