Аналіз фінансових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam165)

Предмет:
фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових ресурсів підприємства
2. Місце і роль аналізу в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансових ресурсів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових ресурсів підприємства
6. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств
7. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки господарювання підприємств, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи простежено місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено науковий зміст діяльності підприємств, окреслено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розкрито основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, опрацьовано методику загального аналізу фінансових ресурсів підприємства, висвітлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висунуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, надано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку