Аналіз фінансових ресурсів підприємства

Курсова робота (код: sam165)

Предмет: фінансовий менеджмент

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність фінансових ресурсів підприємства
2. Місце і роль аналізу в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з аналізу фінансових ресурсів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Серпень"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу фінансових ресурсів підприємства
6. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств
7. Методика аналізу фінансових ресурсів підприємств в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового менеджменту фінансових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, визначено сутнісне значення діяльності підприємств, вивчено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, висвітлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи окреслено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки фінансових ресурсів підприємства, досліджено напрямки удосконалення методики аналізу, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку