Бухгалтерський облік, аналіз і аудит грошових коштів підприємства та їх еквівалентів

Курсова робота (код: sam167)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Характеристика бухгалтерської служби ПП "Укртехнік"
3. Облік грошових коштів
4. Аудит касових операцій
5. Аналіз фінансового стану
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота вміщує вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі надано актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено методичні прийоми дослідження обліку. В розділі по теорії дослідження простежено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, проаналізовано облік як інформаційна база управління, оглянуто теоретико-методичні основи грошових коштів підприємства, досліджено законодавчі акти, окреслено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, наведено аналіз діяльності підприємства. В другій частині курсової роботи роз'яснено організацію обліку, опрацьовано питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування грошових коштів підприємств та їх еквівалентів, обстежено аналітичний і синтетичний облік, висвітлено генерування даних обліку в звітності, розроблено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках охарактеризовано узагальнені результати дослідження обліку, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення обліку грошових коштів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку