Бухгалтерський облік, аналіз і аудит грошових коштів підприємства та їх еквівалентів

Курсова робота (код: sam167)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Характеристика бухгалтерської служби ПП "Укртехнік"
3. Облік грошових коштів
4. Аудит касових операцій
5. Аналіз фінансового стану
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових коштів підприємств та їх еквівалентів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік грошових коштів та їх еквівалентів"Структура курсової роботи по проблемі

Курсова робота вміщує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі проаналізовано актуальність обліку готівкових і безготівкових монетарних активів, надано мету і завдання курсової роботи, а також досліджено наукову новизну дослідження обліку. В теоретичній частині курсової роботи представлено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, висвітлено облік як інформаційна база управління, опрацьовано теоретичний зміст грошових коштів підприємства, розроблено нормативно-правову базу, з'ясовано роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, вивчено організаційно-економічну характеристику підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи роз'яснено організацію обліку, наведено діючу практику ведення обліку, документи з обліку грошових коштів підприємств та їх еквівалентів, оцінено управлінський облік, оглянуто формування бухгалтерської звітності, висунуто застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також розглянуто направлення щодо покращення обліку грошових коштів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку