Бухгалтерський облік, аналіз і аудит дебіторської і кредиторської заборгованості

Курсова робота (код: sam168)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Облік дебіторської і кредиторської заборгованості
3. Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості
4. Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської і кредиторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік дебіторської і кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик містить вступ, теоретичну і практичні частини, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі оглянуто актуальність обліку розрахунків з кредиторами, надано мету і завдання дослідження, а також опрацьовано об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження обстежено різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, розкрито ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, вивчено теоретико-методичні основи кредиторської заборгованості підприємства, проаналізовано нормативне забезпечення і спеціальну літературу, розроблено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, окреслено організаційно-економічну характеристику підприємства. В прикладному фрагменті курсової роботи з'ясовано організацію обліку, досліджено діючу практику ведення обліку, первинний облік дебіторської і кредиторської заборгованості, наведено аналітичний і синтетичний облік, зумовлено генерування даних обліку в звітності, визначено застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також роз'яснено направлення щодо покращення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку