Бухгалтерський облік, аналіз і аудит дебіторської і кредиторської заборгованості

Курсова робота (код: sam168)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Характеристика базового підприємства
2. Облік дебіторської і кредиторської заборгованості
3. Аудит дебіторської і кредиторської заборгованості
4. Аналіз дебіторської і кредиторської заборгованості
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансового контролю дебіторської і кредиторської заборгованості, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік дебіторської і кредиторської заборгованості"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі досліджено актуальність обліку розрахунків з кредиторами, зумовлено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено методичні прийоми дослідження обліку. В пунктах теорії курсової роботи простежено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, висвітлено ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, проаналізовано теоретичний зміст кредиторської заборгованості підприємства, сформульовано законодавство і наукові посібники і статті, вивчено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, окреслено організаційно-економічну характеристику підприємства. В розгляді практики обліку курсової роботи визначено організацію обліку, опрацьовано зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, первинний облік дебіторської і кредиторської заборгованості, оцінено управлінський облік, охарактеризовано узагальнення показників у звітах підприємства, розглянуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження обліку, а також надано направлення щодо покращення обліку кредиторської заборгованості підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку