Бухгалтерський облік, аналіз і аудит фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam170)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "ТД "Будтехсервіс"
2. Облік фінансових результатів
3. Аудит фінансового результату діяльності підприємства
4. Аналіз прибутку та рентабельності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, перелік застосованої літератури. У вступі надано актуальність перевірки прибутків і збитків, розглянуто мету і завдання дослідження, а також сформульовано інформаційну базу курсової роботи обліку. В розділі по теорії дослідження розкрито різні напрями розвитку проблеми в загальнотеоретичному плані, розроблено облік як інформаційна база управління, наведено теоретичні засади фінансових результатів підприємства, обстежено нормативно-правову базу, роз'яснено полеміку навколо вивчаємого питання і визначення у відношенні до нього, охарактеризовано економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В розгляді практики обліку курсової роботи окреслено організацію обліку, досліджено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документальне забезпечення фінансових результатів діяльності підприємств, оглянуто фінансовий облік, висвітлено генерування даних обліку в звітності, проаналізовано вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження обліку, а також висунуто направлення щодо покращення обліку фінансових результатів підприємства в умовах динамічного економічного механізму.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку