Бухгалтерський облік, аналіз і аудит фінансових результатів діяльності підприємства

Курсова робота (код: sam170)

Предмет: фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Організаційно-економічна характеристика ЗАТ "ТД "Будтехсервіс"
2. Облік фінансових результатів
3. Аудит фінансового результату діяльності підприємства
4. Аналіз прибутку та рентабельності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади аудиторського контролю фінансових результатів діяльності підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік фінансових результатів діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота об'єднує вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, літературні джерела. У вступі сформульовано актуальність перевірки прибутків і збитків, розкрито мету і завдання дослідження, а також опрацьовано об’єкт і предмет дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи охарактеризовано можливість подальшого удосконалення методології обліку на підприємстві, оглянуто ведення обліку з метою задоволення потреб менеджменту, висвітлено теоретико-методичні основи фінансових результатів підприємства, досліджено нормативно-правову базу, розроблено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, роз'яснено економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В прикладному фрагменті курсової роботи надано організацію обліку, вивчено зарубіжний досвід та міжнародні стандарти обліку, документування фінансових результатів діяльності підприємств, простежено фінансовий облік, наведено генерування даних обліку в звітності, розглянуто використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження обліку, а також представлено напрями вдосконалення обліку фінансових результатів підприємства в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку