Аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки

Курсова робота (код: sam202)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками
2. Економічна характеристика грошових потоків
3. Огляд нормативно-правової бази
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства транспорту
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
6. Загальний аналіз грошових потоків підприємства транспорту
7. Факторний аналіз грошових потоків
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки руху грошових коштів, проаналізовано мету і завдання курсової роботи, а також представлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано економічну сутність грошових потоків підприємства, з'ясовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, роз'яснено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи опрацьовано економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, розроблено аналіз структури і динаміки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку