Аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки

Курсова робота (код: sam202)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками
2. Економічна характеристика грошових потоків
3. Огляд нормативно-правової бази
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства транспорту
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
6. Загальний аналіз грошових потоків підприємства транспорту
7. Факторний аналіз грошових потоків
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розроблено актуальність оцінки руху грошових коштів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також висунуто наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано теорію аналізу грошових потоків підприємства, зумовлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, досліджено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, наведено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто аналіз структури і динаміки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, опрацьовано напрямки удосконалення методики аналізу, вивчено методику факторного аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку