Аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки

Курсова робота (код: sam202)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління грошовими потоками
2. Економічна характеристика грошових потоків
3. Огляд нормативно-правової бази
4. Організаційно-економічна характеристика підприємства транспорту
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків
6. Загальний аналіз грошових потоків підприємства транспорту
7. Факторний аналіз грошових потоків
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки руху грошових коштів, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність грошових потоків підприємства, роз'яснено законодавчі акти і літературу з аналізу, окреслено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, з'ясовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, охарактеризовано теоретичну модель аналізу, досліджено аналіз структури і динаміки достатності, ліквідності та ефективності грошових потоків підприємства в умовах ринкової економіки, висвітлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку