Аналіз зобов'язань підприємства на основі використання сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam204)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління зобов'язань
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ТК Астра Трейд"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
5. Загальний аналіз зобов'язань
6. Аналіз фінансової стійкості і платоспроможності
7. Методика аналізу зобов'язань на основі використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність оцінки заборгованості, представлено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження розроблено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, розглянуто сутнісне значення зобов'язань підприємства, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, вивчено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, проаналізовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи надано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, обстежено вертикальний і горизонтальний аналіз зобов'язань підприємств, сформульовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, окреслено здійснення чинникового аналізу, висвітлено математичний розрахунок результатів застосування, розкрито інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку