Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam207)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємства
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу формування та розподілу чистого прибутку підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку підприємства
5. Аналіз формування чистого прибутку
6. Факторний аналіз чистого прибутку
7. Аналіз рентабельності підприємства
8. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розкрито актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, проаналізовано науковий зміст прибутку підприємства, роз'яснено нормативно-правову базу з аналізу, простежено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, визначено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи сформульовано економічний аналіз об’єкта дослідження, зумовлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, розглянуто вертикальний і горизонтальний аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, вивчено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано математичний розрахунок результатів застосування, представлено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку