Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam207)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку підприємства
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу формування та розподілу чистого прибутку підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу формування та розподілу чистого прибутку підприємства
5. Аналіз формування чистого прибутку
6. Факторний аналіз чистого прибутку
7. Аналіз рентабельності підприємства
8. Аналіз формування та розподілу чистого прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки формування та розподілу чистого прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз формування та розподілу чистого прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі окреслено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи висвітлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, представлено теорію аналізу прибутку підприємства, з'ясовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, наведено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи визначено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено організаційно-інформаційну модель аналізу, оцінено організацію і здійснення оцінки наявності формування та розподілу чистого прибутку підприємства, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено здійснення чинникового аналізу, розроблено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку