Аналіз грошових потоків підприємства капітального будівництва

Курсова робота (код: sam208)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків підприємств капітального будівництва
2. Місце економічного аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з економічного аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Комфорт-сервіс"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
6. Методика аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
7. Аналіз грошових потоків підприємств капітального будівництва в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємств капітального будівництва, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки руху грошових коштів, надано мету і завдання курсової роботи, а також оглянуто методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження визначено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розроблено сутнісне значення грошових потоків підприємства, зумовлено законодавчі акти і літературу з аналізу, наведено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, проаналізовано структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, сформульовано аналіз структури і динаміки грошових потоків підприємств капітального будівництва, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено фінансову оцінку ефективності використання, окреслено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку