Аналіз грошових потоків підприємства капітального будівництва

Курсова робота (код: sam208)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків підприємств капітального будівництва
2. Місце економічного аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва в системі управління підприємством
3. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з економічного аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Комфорт-сервіс"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
6. Методика аналізу грошових потоків підприємств капітального будівництва
7. Аналіз грошових потоків підприємств капітального будівництва в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємств капітального будівництва, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі вивчено актуальність оцінки руху грошових коштів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розглянуто наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано теорію аналізу грошових потоків підприємства, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В другій частині курсової роботи зумовлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, опрацьовано теоретичну модель аналізу, окреслено організацію і здійснення оцінки наявності грошових потоків підприємств капітального будівництва, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, сформульовано здійснення чинникового аналізу, оглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, досліджено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку