Бухгалтерський облік операцій з вибуття основних засобів підприємств

Курсова робота (код: sam218)

Предмет:
фінансовий облік

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність та класифікація основних засобів підприємства
2. Критичний аналіз нормативно-правової бази і спеціальної літератури щодо обліку основні засоби
3. Організаційно-економічна характеристика діяльності ПП "Укртехнік"
4. Організація бухгалтерського обліку основних засобів ПП "Укртехнік"
5. Документування операцій з вибуття основних засобів ПП "Укртехнік"
6. Методика обліку вибуття основних засобів
7. Організація обліку основних засобів в інформаційних бухгалтерських системах
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади бухобліку обліку операцій з вибуття основних засобів підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий облік операцій з вибуття основних засобів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота складає вступ, теоретичні засади і методику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність обліку необоротних матеріальних ресурсів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також зумовлено наукову новизну дослідження обліку. В навчальному параграфі курсової роботи наведено поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, оцінено місце і роль фінансового обліку, визначено теоретичний зміст основних засобів підприємства, вивчено нормативно-правову базу, представлено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, надано економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи окреслено організацію обліку, простежено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документування обліку операцій з вибуття основних засобів підприємств, обстежено бухгалтерський облік, досліджено генерування даних обліку в звітності, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при аудиторському обліку. У висновках розроблено узагальнені результати дослідження обліку, а також розкрито направлення щодо покращення обліку основних засобів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку