Звітність про виконання бюджетів та її вдосконалення

Курсова робота (код: sam223)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Теоретичні основи звітності про виконання бюджетів
1.1. Економічна сутність та види фінансової звітності
1.2. Принципи складання звітності
1.3. Строки та порядок подання звітності про виконання бюджетів
2. Практика виконання державного бюджету України
3. Механізм удосконалення складання та використання казначейської звітності
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів , а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик вміщує вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі окреслено актуальність фінансів і бюджетної системи, з'ясовано мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи обліку. В пунктах теорії курсової роботи охарактеризовано поєднання теоретичних аспектів з діючою практикою постановки обліку на конкретному підприємстві, простежено облік як інформаційна база управління, розроблено теоретичні засади державних фінансів, оцінено нормативно-правову базу, вивчено загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, висвітлено економічну оцінку підприємства. В другій частині курсової роботи надано організацію обліку, розглянуто питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, первинний облік , оглянуто фінансовий облік, обстежено узагальнення показників у звітах підприємства, наведено комп'ютеризацію і автоматизацію в ході обліку. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження обліку, а також представлено пропозиції щодо удосконалення обліку державних фінансів в умовах становлення ринкової економіки.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку