Звітність про доходи і видатки бюджетів

Курсова робота (код: sam227)

Предмет:
фінанси

Зміст

Вступ
1. Історичні передумови сучасного бюджетного процесу України
2. Стадії бюджетного процесу в Україні
2.1. Сутність бюджетного процесу та етапи його реалізації
2.2. Принципи організації бюджетної діяльності в Україні
3. Проблеми реалізації бюджетного процесу в Україні та напрямки їх подолання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів , а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Ця робота складає вступ, теорію і практику обліку, висновки і пропозиції, список використаної літератури. У вступі висвітлено актуальність фінансів і бюджетної системи, наведено мету і завдання курсової роботи, а також розроблено методичні прийоми курсової роботи обліку. В теоретичній частині дослідження охарактеризовано відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, опрацьовано місце і роль фінансового обліку, з'ясовано теоретичний зміст державних фінансів, вивчено нормативно-правову базу, проаналізовано загальні теоретичні питання стосовно об'єкта, що досліджується, оглянуто організаційно-економічну характеристику підприємства. В практичному розділі курсової роботи представлено організацію обліку, простежено питання обліку, з критичної зору, на підставі діючого законодавства України, документи з обліку , обстежено фінансовий облік, оцінено складання фінансової звітності, розкрито застосування інформаційних технологій при здійсненні обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також надано напрями вдосконалення обліку державних фінансів в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку