Звітність про доходи і видатки бюджетів

Курсова робота (код: sam227)

Предмет: фінанси

Зміст

Вступ
1. Історичні передумови сучасного бюджетного процесу України
2. Стадії бюджетного процесу в Україні
2.1. Сутність бюджетного процесу та етапи його реалізації
2.2. Принципи організації бюджетної діяльності в Україні
3. Проблеми реалізації бюджетного процесу в Україні та напрямки їх подолання
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади фінансів , а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена робота вміщує вступ, концептуальну основу і прикладну базу, висновки і пропозиції, список використаних джерел. У вступі опрацьовано актуальність фінансів і бюджетної системи, висвітлено мету і завдання курсової роботи, а також оцінено об’єкт і предмет курсової роботи обліку. В пунктах теорії дослідження оглянуто відповідність діючої організації обліку в компанії сучасним вимогам розвитку економіки, представлено сучасний стан бухгалтерського обліку в Україні, наведено теоретико-методичні основи державних фінансів, охарактеризовано законодавчі акти, вивчено роль і місце об'єкта в діяльності підприємства, розглянуто економіко-фінансове розуміння діяльності компанії. В практичному розділі курсової роботи обстежено організацію обліку, зумовлено діючу практику ведення обліку, первинний облік , висунуто управлінський облік, проаналізовано формування бухгалтерської звітності, простежено використання новітньої техніки в процесі обліку. У висновках визначено узагальнені результати дослідження обліку, а також сформульовано направлення щодо покращення обліку державних фінансів в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку