Економічний аналіз в інформаційній системі управління активами підприємства

Курсова робота (код: sam247)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль економічного аналізу в системі управління діяльністю підприємства
2. Економічна характеристика активів підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів підприємства
5. Загальний аналіз активів підприємства
6. Факторний аналіз активів
7. Методика аналізу активів ТОВ "Карше" та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки ресурсів, розкрито мету і завдання дослідження, а також висвітлено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено місце аналізу в управлінні підприємством, наведено науковий зміст активів підприємства, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено методику загального аналізу активів підприємства, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, досліджено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано шляхи поліпшення аналізу активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку