Економічний аналіз в інформаційній системі управління активами підприємства

Курсова робота (код: sam247)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль економічного аналізу в системі управління діяльністю підприємства
2. Економічна характеристика активів підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів підприємства
5. Загальний аналіз активів підприємства
6. Факторний аналіз активів
7. Методика аналізу активів ТОВ "Карше" та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження окреслено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено сутнісне значення активів підприємства, висвітлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, проаналізовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи охарактеризовано економічний аналіз об’єкта дослідження, розроблено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано вертикальний і горизонтальний аналіз активів підприємства, висунуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, оглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено путі, що призводять до вдосконалення аналізу активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку