Економічний аналіз в інформаційній системі управління активами підприємства

Курсова робота (код: sam247)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце та роль економічного аналізу в системі управління діяльністю підприємства
2. Економічна характеристика активів підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів підприємства
5. Загальний аналіз активів підприємства
6. Факторний аналіз активів
7. Методика аналізу активів ТОВ "Карше" та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки активів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розкрито актуальність оцінки ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження наведено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто теорію аналізу активів підприємства, визначено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оглянуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, сформульовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розроблено економічний аналіз об’єкта дослідження, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, представлено організацію і здійснення оцінки наявності активів підприємства, охарактеризовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, простежено здійснення чинникового аналізу, висунуто математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках вивчено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу активів підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку