Аналіз витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції

Курсова робота (код: sam249)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце, роль аналізу витрат в системі управління підприємством
2. Класифікація витрат підприємства
3. Економіко правовий аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з питань дослідження.
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Резонанс"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
6. Методика аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
7. Методика витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність оцінки видатків і затрат, розглянуто мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи представлено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, визначено науковий зміст витрат підприємства, охарактеризовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, надано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, сформульовано вертикальний і горизонтальний аналіз витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, розкрито виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено методику факторного аналізу, висунуто економічний аналіз якості користування, роз'яснено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано пропозиції щодо удосконалення аналізу витрат підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку