Аналіз витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції

Курсова робота (код: sam249)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце, роль аналізу витрат в системі управління підприємством
2. Класифікація витрат підприємства
3. Економіко правовий аналіз нормативної бази і огляд спеціальної літератури з питань дослідження.
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Резонанс"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
6. Методика аналізу витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції
7. Методика витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції в умовах застосування новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки видатків і затрат, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також охарактеризовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи обстежено місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено науковий зміст витрат підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, проаналізовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано розробку і обґрунтування методики аналізу, розкрито теоретичну модель аналізу, зумовлено вертикальний і горизонтальний аналіз витрат на підприємстві за елементами витрат і статтями калькуляції, простежено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, визначено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, висвітлено економічний аналіз якості користування, розроблено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу витрат підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку