Аналіз економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam252)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління економічним потенціалом підприємства.

1.1. Економічна характеристика економічного потенціалу підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу економічного потенціалу.

Розділ 2. Аналіз економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання.

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік".
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу економічного потенціалу підприємства.
2.3. Загальний аналіз економічного потенціалу.
2.4. Аналіз ефективності використання економічного потенціалу підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання на основі застосування сучасних інформаційних технологій.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки економічного потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі зумовлено актуальність оцінки господарювання підприємств, надано мету і завдання курсової роботи, а також розроблено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено науковий зміст діяльності підприємств, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, висвітлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, представлено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, визначено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано розробку і обґрунтування методики аналізу, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз економічного потенціалу підприємства, оцінено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено методику факторного аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, розглянуто інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку