Аналіз економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam252)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління економічним потенціалом підприємства.

1.1. Економічна характеристика економічного потенціалу підприємства.
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань аналізу економічного потенціалу.

Розділ 2. Аналіз економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання.

2.1. Організаційно-економічна характеристика ПП "Укртехнік".
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу економічного потенціалу підприємства.
2.3. Загальний аналіз економічного потенціалу.
2.4. Аналіз ефективності використання економічного потенціалу підприємства.

Розділ 3. Методика аналізу економічного потенціалу підприємства та ефективності його використання на основі застосування сучасних інформаційних технологій.

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки економічного потенціалу підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки господарювання підприємств, сформульовано мету і завдання дослідження, а також зумовлено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, наведено економічну сутність діяльності підприємств, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висунуто характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, досліджено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи оцінено розробку і обґрунтування методики аналізу, з'ясовано організаційно-інформаційну модель аналізу, визначено аналіз структури і динаміки економічного потенціалу підприємства, розкрито розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано аналіз впливу факторів на результативний показник, вивчено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено пропозиції щодо удосконалення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку