Аналіз довгострокових і поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam253)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління зобов'язань
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ТК Астра Трейд"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
5. Загальний аналіз зобов'язань
6. Аналіз ефективності зобов'язань підприємства
7. Методика та оптимізація джерел зобов'язань
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз довгострокових і поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі наведено актуальність оцінки заборгованості, оглянуто мету і завдання дослідження, а також досліджено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі дослідження оцінено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, визначено теорію аналізу зобов'язань підприємства, сформульовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, опрацьовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи розглянуто результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, висунуто аналіз впливу факторів на результативний показник, простежено математичний розрахунок результатів застосування, окреслено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку