Аналіз довгострокових і поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam253)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління зобов'язань
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ТК Астра Трейд"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
5. Загальний аналіз зобов'язань
6. Аналіз ефективності зобов'язань підприємства
7. Методика та оптимізація джерел зобов'язань
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз довгострокових і поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі сформульовано актуальність оцінки заборгованості, обстежено мету і завдання курсової роботи, а також визначено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах дослідження розроблено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, проаналізовано сутнісне значення зобов'язань підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, роз'яснено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи охарактеризовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, наведено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку