Аналіз довгострокових і поточних зобов'язань підприємства

Курсова робота (код: sam253)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління зобов'язань
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "ТК Астра Трейд"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
5. Загальний аналіз зобов'язань
6. Аналіз ефективності зобов'язань підприємства
7. Методика та оптимізація джерел зобов'язань
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз довгострокових і поточних зобов'язань"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі простежено актуальність оцінки заборгованості, надано мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження обстежено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оглянуто теорію аналізу зобов'язань підприємства, опрацьовано законодавчі акти і літературу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи наведено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розкрито теоретичну модель аналізу, висунуто аналіз структури і динаміки довгострокових і поточних зобов'язань підприємств, роз'яснено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, охарактеризовано здійснення чинникового аналізу, з'ясовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку