Аналіз майнового потенціалу в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam256)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління майновим потенціалом підприємства

1.1. Економічна характеристика майна підприємства
1.2. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань оцінки ефективності використання майногово потенціалу підприємства

Розділ 2. Аналіз майнового потенціалу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів ТОВ "Карше"
2.3. Загальний аналіз майнового потенціалу ТОВ "Карше"
2.4. Аналіз ефективності використання майнового потенціалу ТОВ "Карше"

Розділ 3. Методика аналізу майнового потенціалу та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майнового потенціалу в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майнового потенціалу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі проаналізовано актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, оглянуто мету і завдання дослідження, а також наведено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, оцінено економічну сутність майна підприємства, висвітлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, простежено організаційно-інформаційну модель аналізу, окреслено методику загального аналізу майнового потенціалу в системі підприємством, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, охарактеризовано економічний аналіз якості користування, зумовлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено направлення щодо покращення аналізу майна підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку