Аналіз майнового потенціалу в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam256)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління майновим потенціалом підприємства

1.1. Економічна характеристика майна підприємства
1.2. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань оцінки ефективності використання майногово потенціалу підприємства

Розділ 2. Аналіз майнового потенціалу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів ТОВ "Карше"
2.3. Загальний аналіз майнового потенціалу ТОВ "Карше"
2.4. Аналіз ефективності використання майнового потенціалу ТОВ "Карше"

Розділ 3. Методика аналізу майнового потенціалу та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майнового потенціалу в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майнового потенціалу"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі охарактеризовано актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також вивчено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, розглянуто економічну сутність майна підприємства, оцінено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, надано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, сформульовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи розроблено економічний аналіз об’єкта дослідження, простежено організаційно-інформаційну модель аналізу, обстежено аналіз структури і динаміки майнового потенціалу в системі підприємством, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено аналіз впливу факторів на результативний показник, проаналізовано математичний розрахунок результатів застосування, з'ясовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено пропозиції щодо удосконалення аналізу майна підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку