Аналіз майнового потенціалу в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam256)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління майновим потенціалом підприємства

1.1. Економічна характеристика майна підприємства
1.2. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань оцінки ефективності використання майногово потенціалу підприємства

Розділ 2. Аналіз майнового потенціалу підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу активів ТОВ "Карше"
2.3. Загальний аналіз майнового потенціалу ТОВ "Карше"
2.4. Аналіз ефективності використання майнового потенціалу ТОВ "Карше"

Розділ 3. Методика аналізу майнового потенціалу та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки майнового потенціалу в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз майнового потенціалу"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі обстежено актуальність обліку, аналізу і перевірки матеріальних ресурсів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також сформульовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи роз'яснено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, опрацьовано економічну сутність майна підприємства, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, висунуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, простежено організацію і здійснення оцінки наявності майнового потенціалу в системі підприємством, розглянуто напрямки удосконалення методики аналізу, окреслено методику факторного аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також надано путі, що призводять до вдосконалення аналізу майна підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку