Оцінка довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу

Курсова робота (код: sam257)

Предмет: готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Місце і роль оцінки довгострокових та поточних зобов'язань в системі управління підприємством готельного бізнесу
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Парк-Готель"
4. Організаційно-інформаційна модель оцінки зобов'язань
5. Загальна оцінка зобов'язань
6. Оцінка фінансової стійкості і платоспроможності
7. Методика оцінки зобов'язань на основі використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність готельного господарства, обстежено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи надано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито сутнісне значення діяльності підприємств готельного бізнесу, простежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, окреслено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, розроблено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, наведено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи вивчено економічний аналіз об’єкта дослідження, з'ясовано теоретичну модель аналізу, досліджено вертикальний і горизонтальний аналіз довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, проаналізовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, представлено методику факторного аналізу, розглянуто економічний аналіз якості користування, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також опрацьовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку