Оцінка довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу

Курсова робота (код: sam257)

Предмет:
готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Місце і роль оцінки довгострокових та поточних зобов'язань в системі управління підприємством готельного бізнесу
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Парк-Готель"
4. Організаційно-інформаційна модель оцінки зобов'язань
5. Загальна оцінка зобов'язань
6. Оцінка фінансової стійкості і платоспроможності
7. Методика оцінки зобов'язань на основі використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність готельного господарства, розкрито мету і завдання дослідження, а також зумовлено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, надано економічну сутність діяльності підприємств готельного бізнесу, окреслено нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи розроблено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, проаналізовано напрямки удосконалення методики аналізу, обстежено аналіз впливу факторів на результативний показник, роз'яснено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, вивчено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку