Оцінка довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу

Курсова робота (код: sam257)

Предмет: готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Місце і роль оцінки довгострокових та поточних зобов'язань в системі управління підприємством готельного бізнесу
2. Економічна характеристика зобов'язань
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Парк-Готель"
4. Організаційно-інформаційна модель оцінки зобов'язань
5. Загальна оцінка зобов'язань
6. Оцінка фінансової стійкості і платоспроможності
7. Методика оцінки зобов'язань на основі використання сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність готельного господарства, наведено мету і завдання дослідження, а також визначено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження оглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, досліджено сутнісне значення діяльності підприємств готельного бізнесу, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розглянуто динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В другій частині курсової роботи роз'яснено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, висунуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, розроблено організацію і здійснення оцінки наявності довгострокових та поточних зобов'язань підприємства готельного бізнесу, зумовлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, окреслено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, оцінено фінансову оцінку ефективності використання, розкрито вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку