Аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів

Курсова робота (код: sam260)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління необоротними активами підприємства

1.1. Економічна сутність необоротних активів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу необоротних активів

Розділ 2. Аналіз необоротних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика АТЗТ "Квазар-Мікро Техно"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активів
2.3. Загальний аналіз необоротних активів
2.4. Аналіз ефективності використання необоротних активів

Розділ 3. Методика аналізу необоротних активів в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі надано актуальність оцінки необігових ресурсів, наведено мету і завдання курсової роботи, а також висвітлено наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини курсової роботи обстежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, представлено теорію аналізу необоротних активів підприємства, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, досліджено інформаційне забезпечення та методи аналізу, оцінено аналіз структури і динаміки наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто методику факторного аналізу, з'ясовано економічний аналіз якості користування, окреслено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках опрацьовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку