Аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів

Курсова робота (код: sam260)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління необоротними активами підприємства

1.1. Економічна сутність необоротних активів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу необоротних активів

Розділ 2. Аналіз необоротних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика АТЗТ "Квазар-Мікро Техно"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активів
2.3. Загальний аналіз необоротних активів
2.4. Аналіз ефективності використання необоротних активів

Розділ 3. Методика аналізу необоротних активів в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки необігових ресурсів, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також обстежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження проаналізовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, наведено науковий зміст необоротних активів підприємства, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, висунуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, опрацьовано теоретичну модель аналізу, надано методику загального аналізу наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, досліджено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено здійснення чинникового аналізу, оцінено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, охарактеризовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку