Аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів

Курсова робота (код: sam260)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу в системі управління необоротними активами підприємства

1.1. Економічна сутність необоротних активів
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу необоротних активів

Розділ 2. Аналіз необоротних активів підприємства

2.1. Організаційно-економічна характеристика АТЗТ "Квазар-Мікро Техно"
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу необоротних активів
2.3. Загальний аналіз необоротних активів
2.4. Аналіз ефективності використання необоротних активів

Розділ 3. Методика аналізу необоротних активів в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз наявності, руху та ефективності використання необоротних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі оцінено актуальність оцінки необігових ресурсів, розглянуто мету і завдання дослідження, а також зумовлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи роз'яснено місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено теорію аналізу необоротних активів підприємства, розкрито наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, сформульовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, вивчено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи окреслено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено теоретичну модель аналізу, розроблено методику загального аналізу наявності, руху та ефективності використання необоротних активів, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, надано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено економічний аналіз якості користування, з'ясовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу необоротних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку