Аналіз оборотних активів в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam261)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
2. Економічна характеристика оборотних активів підприємства
3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів ТОВ "Карше"
6. Загальний аналіз оборотних активів ТОВ "Карше"
7. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів ТОВ " Карше"
8. Методика аналізу оборотних активів ТОВ "Карше" та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі простежено актуальність оцінки обігових ресурсів, опрацьовано мету і завдання курсової роботи, а також надано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, роз'яснено науковий зміст оборотних активів підприємства, висвітлено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розроблено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, представлено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, визначено вертикальний і горизонтальний аналіз оборотних активів в системі підприємством, оглянуто виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, висунуто методику факторного аналізу, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, оцінено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку