Аналіз оборотних активів в системі управління підприємством

Курсова робота (код: sam261)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
2. Економічна характеристика оборотних активів підприємства
3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Карше"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів ТОВ "Карше"
6. Загальний аналіз оборотних активів ТОВ "Карше"
7. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів ТОВ " Карше"
8. Методика аналізу оборотних активів ТОВ "Карше" та його оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки оборотних активів в системі підприємством, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висунуто актуальність оцінки обігових ресурсів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено науковий зміст оборотних активів підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки оборотних активів в системі підприємством, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено методику факторного аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку