Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці

Курсова робота (код: sam263)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
5. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
6. Аналіз ефективності використання робочого часу
7. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання робочого часу і продуктивності праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання робочого часу і продуктивності праці"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, розроблено мету і завдання курсової роботи, а також простежено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розглянуто місце аналізу в управлінні підприємством, досліджено науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, окреслено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, роз'яснено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи висунуто розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано теоретичну модель аналізу, охарактеризовано організацію і здійснення оцінки наявності використання робочого часу і продуктивності праці, визначено напрямки удосконалення методики аналізу, наведено здійснення чинникового аналізу, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках висвітлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також представлено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку