Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці

Курсова робота (код: sam263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
5. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
6. Аналіз ефективності використання робочого часу
7. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання робочого часу і продуктивності праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання робочого часу і продуктивності праці"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі розкрито актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, вивчено мету і завдання курсової роботи, а також розглянуто інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи сформульовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено науковий зміст праці та її продуктивності на підприємстві, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, представлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, проаналізовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В аналітичній частині курсової роботи охарактеризовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, з'ясовано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, окреслено методику загального аналізу використання робочого часу і продуктивності праці, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено здійснення чинникового аналізу, висунуто фінансову оцінку ефективності використання, оцінено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також роз'яснено путі, що призводять до вдосконалення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку