Аналіз використання робочого часу і продуктивності праці

Курсова робота (код: sam263)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
5. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
6. Аналіз ефективності використання робочого часу
7. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки використання робочого часу і продуктивності праці, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз використання робочого часу і продуктивності праці"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі визначено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, охарактеризовано мету і завдання курсової роботи, а також оцінено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи опрацьовано місце аналізу в управлінні підприємством, оглянуто економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, розглянуто правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висунуто загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, надано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи досліджено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки використання робочого часу і продуктивності праці, розкрито напрямки удосконалення методики аналізу, окреслено методику факторного аналізу, сформульовано фінансову оцінку ефективності використання, обстежено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розроблено направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку