Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam264)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність рентабельності і прибутку підприємства
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ Фірма "Юність"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
5. Аналіз прибутку підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
7. Факторний аналіз рентабельності
8. Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз рентабельності й оптимізації прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, висвітлено мету і завдання дослідження, а також надано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження наведено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, досліджено сутнісне значення прибутку підприємства, визначено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, розкрито коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, сформульовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, проаналізовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розроблено здійснення чинникового аналізу, оцінено математичний розрахунок результатів застосування, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також обстежено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку