Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam264)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність рентабельності і прибутку підприємства
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ Фірма "Юність"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
5. Аналіз прибутку підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
7. Факторний аналіз рентабельності
8. Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз рентабельності й оптимізації прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі висунуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено науковий зміст прибутку підприємства, роз'яснено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи сформульовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оглянуто об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, оцінено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, зумовлено методику факторного аналізу, окреслено фінансову оцінку ефективності використання, надано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також розкрито шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку