Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam264)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність рентабельності і прибутку підприємства
2. Огляд нормативної бази та аналіз спеціальної літератури з аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ Фірма "Юність"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства
5. Аналіз прибутку підприємства
6. Аналіз рентабельності підприємства
7. Факторний аналіз рентабельності
8. Аналіз рентабельності й оптимізації прибутку підприємства в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз рентабельності й оптимізації прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, обстежено мету і завдання дослідження, а також наведено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, зумовлено теорію аналізу прибутку підприємства, розкрито нормативно-правову базу з аналізу, опрацьовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, розглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, охарактеризовано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, досліджено методику загального аналізу рентабельності й оптимізації прибутку підприємства, з'ясовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, простежено методику факторного аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, окреслено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оглянуто направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку