Аналіз ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики

Курсова робота (код: sam265)

Предмет: готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика ГОК "Камелот"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу власних основних засобів
5. Аналіз динаміки та структури власних основних засобів
6. Аналіз ефективності використання власних основних засобів
7. Методика аналізу власних основних засобів в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі з'ясовано актуальність готельного господарства, досліджено мету і завдання дослідження, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, визначено сутнісне значення діяльності підприємств готельного бізнесу, представлено законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, оглянуто структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, наведено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В практичному розділі курсової роботи висвітлено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, оцінено інформаційне забезпечення та методи аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, обстежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розкрито методику факторного аналізу, окреслено математичний розрахунок результатів застосування, роз'яснено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку