Аналіз ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики

Курсова робота (код: sam265)

Предмет:
готельне господарство

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність основних засобів
2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з аналізу основних засобів
3. Організаційно-економічна характеристика ГОК "Камелот"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу власних основних засобів
5. Аналіз динаміки та структури власних основних засобів
6. Аналіз ефективності використання власних основних засобів
7. Методика аналізу власних основних засобів в умовах використання новітніх інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі визначено актуальність готельного господарства, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження оцінено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено теорію аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу, проаналізовано законодавчі акти і літературу з аналізу, досліджено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, наведено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи з'ясовано економічний аналіз об’єкта дослідження, висвітлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, надано аналіз структури і динаміки ефективності використання власних основних засобів на підприємстві готельного бізнесу в умовах нової облікової політики, вивчено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, представлено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито математичний розрахунок результатів застосування, висунуто вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках окреслено узагальнені результати дослідження аналізу, а також розглянуто направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку