Аналіз розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam267)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність розрахунків підприємства з бюджетом
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Сигнал"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі наведено актуальність оцінки грошових потоків, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також обстежено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичних засадах курсової роботи визначено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, вивчено економічну сутність розрахунків підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, оцінено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, надано організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, охарактеризовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено розробку і обґрунтування методики аналізу, опрацьовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, зумовлено аналіз структури і динаміки розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано аналіз впливу факторів на результативний показник, досліджено економічний аналіз якості користування, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках висунуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку