Аналіз розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam267)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність розрахунків підприємства з бюджетом
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Сигнал"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі досліджено актуальність оцінки грошових потоків, оцінено мету і завдання дослідження, а також з'ясовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи простежено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, роз'яснено науковий зміст розрахунків підприємства, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, розглянуто критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи окреслено економічний аналіз об’єкта дослідження, визначено теоретичну модель аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, наведено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, вивчено аналіз впливу факторів на результативний показник, представлено економічний аналіз якості користування, сформульовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу розрахунків підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку