Аналіз розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam267)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Роль економічного аналізу, як засобу підвищення ефективності діяльності підприємств
2. Економічна сутність розрахунків підприємства з бюджетом
3. Економіко - правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу взаємозв'язків підприємств з бюджетом
4. Організаційно-економічна характеристика ПП "Сигнал"
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу розрахунків з бюджетом по обов'язковим платежам
6. Методика аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом
7. Порядок здійснення аналізу взаємозв'язків підприємства з бюджетом в умовах використання ПЕОМ
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз розрахунків з бюджетом"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі опрацьовано актуальність оцінки грошових потоків, оглянуто мету і завдання курсової роботи, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розкрито становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розроблено економічну сутність розрахунків підприємства, оцінено нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висвітлено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи визначено економічний аналіз об’єкта дослідження, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, охарактеризовано вертикальний і горизонтальний аналіз розрахунків з бюджетом в сучасних умовах господарювання, з'ясовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розглянуто здійснення чинникового аналізу, проаналізовано фінансову оцінку ефективності використання, висунуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках представлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також досліджено направлення щодо покращення аналізу розрахунків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку