Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: sam270)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1.

1.1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури

Розділ 2.

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
2.3. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
2.4. Аналіз ефективності використання робочого часу
2.5. Оптимізація трудових ресурсів

Розділ 3. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота розподіляється на вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі висвітлено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, окреслено мету і завдання курсової роботи, а також простежено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретичних засадах дослідження вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, з'ясовано теорію аналізу праці та її продуктивності на підприємстві, представлено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, сформульовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, роз'яснено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, наведено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано аналіз структури і динаміки трудових ресурсів підприємства, зумовлено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, досліджено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, визначено математичний розрахунок результатів застосування, охарактеризовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку