Аналіз трудових ресурсів підприємства та ефективності їх використання

Курсова робота (код: sam270)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1.

1.1. Економічна характеристика трудових ресурсів і продуктивності праці
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та критичний огляд спеціальної літератури

Розділ 2.

2.1. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу використання робочого часу і продуктивності праці
2.3. Загальний аналіз використання робочого часу і продуктивності праці
2.4. Аналіз ефективності використання робочого часу
2.5. Оптимізація трудових ресурсів

Розділ 3. Методика аналізу використання робочого часу і продуктивності праці на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади менеджменту трудових ресурсів підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз трудових ресурсів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі оцінено актуальність оцінки ефективності використання трудових ресурсів, обстежено мету і завдання дослідження, а також роз'яснено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розглянуто роль аналізу в господарській діяльності підприємства, сформульовано економічну сутність праці та її продуктивності на підприємстві, наведено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, з'ясовано критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, опрацьовано характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, висунуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи проаналізовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, представлено інформаційне забезпечення та методи аналізу, висвітлено методику загального аналізу трудових ресурсів підприємства, вивчено напрямки удосконалення методики аналізу, розкрито здійснення чинникового аналізу, визначено фінансову оцінку ефективності використання, надано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках досліджено узагальнені результати дослідження аналізу, а також простежено шляхи поліпшення аналізу праці та її продуктивності на підприємстві в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку