Аналіз зобов'язань підприємства перед кредиторами

Курсова робота (код: sam280)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зобов'язань підприємства
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства
5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства
6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства перед кредиторами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань перед кредиторами"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі сформульовано актуальність оцінки заборгованості, визначено мету і завдання дослідження, а також опрацьовано інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи розроблено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, вивчено теорію аналізу зобов'язань підприємства, обстежено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, зумовлено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи оглянуто економічний аналіз об’єкта дослідження, оцінено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, проаналізовано аналіз структури і динаміки зобов'язань підприємства перед кредиторами, висвітлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, охарактеризовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, надано математичний розрахунок результатів застосування, з'ясовано застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках розглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку