Аналіз зобов'язань підприємства перед кредиторами

Курсова робота (код: sam280)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зобов'язань підприємства
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства
5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства
6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства перед кредиторами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань перед кредиторами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі наведено актуальність оцінки заборгованості, досліджено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи надано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, висунуто теорію аналізу зобов'язань підприємства, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, охарактеризовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, простежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, опрацьовано головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи розкрито аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, проаналізовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, визначено аналіз структури і динаміки зобов'язань підприємства перед кредиторами, висвітлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано здійснення чинникового аналізу, розроблено фінансову оцінку ефективності використання, представлено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також оцінено направлення щодо покращення аналізу зобов'язань підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку