Аналіз зобов'язань підприємства перед кредиторами

Курсова робота (код: sam280)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність зобов'язань підприємства
2. Організаційно-економічна характеристика базового підприємства
3. Організаційно-інформаційна модель аналізу зобов'язань
4. Загальний аналіз зобов'язань підприємства
5. Факторний аналіз зобов'язань підприємства
6. Організація і методика автоматизації аналізу зобов'язань підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки зобов'язань підприємства перед кредиторами, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз зобов'язань перед кредиторами"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки заборгованості, наведено мету і завдання дослідження, а також простежено методичні прийоми курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи опрацьовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, окреслено теорію аналізу зобов'язань підприємства, висвітлено законодавчі акти і літературу з аналізу, зумовлено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, висунуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, розроблено організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито організацію і здійснення оцінки наявності зобов'язань підприємства перед кредиторами, охарактеризовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розглянуто методику факторного аналізу, проаналізовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оглянуто застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках надано узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу зобов'язань підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку