Фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності

Курсова робота (код: sam282)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності.
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розроблено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, надано науковий зміст прибутку підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки прибутку від операційної діяльності, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку