Фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності

Курсова робота (код: sam282)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності.
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота має в своєму складі вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі визначено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також досліджено інформаційну базу курсової роботи з аналізу. В частині доктрини дослідження оцінено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, опрацьовано сутнісне значення прибутку підприємства, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, охарактеризовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В аналітичній частині курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, розглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, роз'яснено методику загального аналізу прибутку від операційної діяльності, простежено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, проаналізовано методику факторного аналізу, з'ясовано фінансову оцінку ефективності використання, обстежено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку