Фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності

Курсова робота (код: sam282)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність прибутку від операційної діяльності
2. Економіко-правовий аналіз нормативно-правового забезпечення та огляд спеціальної літератури
3. Організаційно-економічна характеристика підприємства
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу прибутку від операційної діяльності
5. Аналіз формування прибутку від операційної діяльності.
6. Аналіз рентабельності
7. Методика аналізу прибутку від операційної діяльності в умовах комп'ютерного середовища
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки прибутку від операційної діяльності, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз прибутку від операційної діяльності"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі розглянуто актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, визначено мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оглянуто економічну сутність прибутку підприємства, досліджено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, розроблено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оцінено структуру керівництва компанії та її основних підрозділів, надано динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, проаналізовано теоретичну модель аналізу, представлено вертикальний і горизонтальний аналіз прибутку від операційної діяльності, наведено стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано методику факторного аналізу, вивчено математичний розрахунок результатів застосування, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку