Аналіз грошових потоків підприємства виробничих галузей національної економіки в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam291)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків
2. Економіко-правова і нормативна база аналізу грошових потоків підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Ренклод"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків.
5. Загальний аналіз грошових потоків базового підприємства.
6. Коефіцієнтний аналіз грошових потоків підприємства
7. Методика аналізу грошових потоків із застосуванням сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі вивчено актуальність оцінки руху грошових коштів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розроблено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, з'ясовано науковий зміст грошових потоків підприємства, розглянуто законодавчі акти і літературу з аналізу, визначено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, оглянуто коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи висвітлено розробку і обґрунтування методики аналізу, окреслено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оцінено методику загального аналізу грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, зумовлено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, опрацьовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, проаналізовано економічний аналіз якості користування, обстежено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках роз'яснено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано путі, що призводять до вдосконалення аналізу грошових потоків підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку