Аналіз грошових потоків підприємства виробничих галузей національної економіки в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam291)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків
2. Економіко-правова і нормативна база аналізу грошових потоків підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Ренклод"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків.
5. Загальний аналіз грошових потоків базового підприємства.
6. Коефіцієнтний аналіз грошових потоків підприємства
7. Методика аналізу грошових потоків із застосуванням сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі наведено актуальність оцінки руху грошових коштів, висунуто мету і завдання курсової роботи, а також роз'яснено методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи охарактеризовано місце аналізу в управлінні підприємством, сформульовано економічну сутність грошових потоків підприємства, розглянуто наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, окреслено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, опрацьовано організацію і здійснення оцінки наявності грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, надано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, розкрито економічний аналіз якості користування, проаналізовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також зумовлено направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку