Аналіз грошових потоків підприємства виробничих галузей національної економіки в умовах застосування сучасних інформаційних технологій

Курсова робота (код: sam291)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна сутність грошових потоків
2. Економіко-правова і нормативна база аналізу грошових потоків підприємств
3. Організаційно-економічна характеристика ТОВ "Ренклод"
4. Організаційно-інформаційна модель аналізу грошових потоків.
5. Загальний аналіз грошових потоків базового підприємства.
6. Коефіцієнтний аналіз грошових потоків підприємства
7. Методика аналізу грошових потоків із застосуванням сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз грошових потоків"Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі обстежено актуальність оцінки руху грошових коштів, представлено мету і завдання дослідження, а також окреслено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження роз'яснено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, розкрито економічну сутність грошових потоків підприємства, розроблено законодавчі акти і літературу з аналізу, опрацьовано загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В практичному розділі курсової роботи розглянуто аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано теоретичну модель аналізу, з'ясовано методику загального аналізу грошових потоків підприємств виробничих галузей національної економіки, наведено розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, охарактеризовано аналіз впливу факторів на результативний показник, зумовлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, оцінено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках визначено узагальнені результати дослідження аналізу, а також проаналізовано направлення щодо покращення аналізу грошових потоків підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку