Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam294)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна суть затрат виробництва і прибутку підприємств
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ “Резонанс”
3. Об'єкти, суб'єкти, завдання і методичні прийоми аналізу затрат виробництва і прибутку підприємств
4. Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва і прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва і прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик розподіляється на вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, вивчено мету і завдання дослідження, а також оцінено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження опрацьовано роль аналізу в господарській діяльності підприємства, окреслено економічну сутність прибутку підприємства, простежено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, зумовлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, розроблено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. У наступному елементі курсової роботи розкрито економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, висунуто вертикальний і горизонтальний аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, надано аналіз впливу факторів на результативний показник, роз'яснено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, визначено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках оглянуто узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано шляхи поліпшення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку