Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam294)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна суть затрат виробництва і прибутку підприємств
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ “Резонанс”
3. Об'єкти, суб'єкти, завдання і методичні прийоми аналізу затрат виробництва і прибутку підприємств
4. Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва і прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва і прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота має в своєму складі вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі зумовлено актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, розкрито мету і завдання дослідження, а також досліджено предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження охарактеризовано стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, оцінено теорію аналізу прибутку підприємства, вивчено нормативно-правову базу з аналізу, представлено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розроблено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, сформульовано організаційно-інформаційну модель аналізу, висвітлено вертикальний і горизонтальний аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства, окреслено напрямки удосконалення методики аналізу, наведено аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто економічний аналіз якості користування, визначено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках проаналізовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також з'ясовано пропозиції щодо удосконалення аналізу прибутку підприємства в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку