Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства

Курсова робота (код: sam294)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Економічна суть затрат виробництва і прибутку підприємств
2. Організаційно-економічна характеристика ТОВ “Резонанс”
3. Об'єкти, суб'єкти, завдання і методичні прийоми аналізу затрат виробництва і прибутку підприємств
4. Аналіз затрат виробництва і прибутку підприємства
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки затрат виробництва і прибутку підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз затрат виробництва і прибутку"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота складає вступ, концептуальний і прикладний елементи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі охарактеризовано актуальність оцінки доходів і фінансових результатів, представлено мету і завдання курсової роботи, а також зумовлено методичні прийоми дослідження з аналізу. В частині доктрини дослідження визначено місце аналізу в управлінні підприємством, надано економічну сутність прибутку підприємства, сформульовано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, висвітлено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, досліджено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, опрацьовано економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. У наступному елементі курсової роботи роз'яснено результати аналізу та обґрунтування пропозицій, висунуто організаційно-інформаційну модель аналізу, розкрито методику загального аналізу затрат виробництва і прибутку підприємства, проаналізовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, з'ясовано аналіз впливу факторів на результативний показник, оглянуто фінансову оцінку ефективності використання, розглянуто використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також окреслено путі, що призводять до вдосконалення аналізу прибутку підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку