Аналіз основної діяльності бюджетної установи

Курсова робота (код: sam295)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз у системі управління основної діяльності бюджетної установи

1.1. Основна діяльність бюджетних установ як об'єкт аналізу
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 2. Аналіз основної діяльності бюджетної установи

2.1. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності бюджетної установи
2.3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження складає вступ, теоретичний розділ і практичну частину, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі вивчено актуальність оцінки господарювання підприємств, досліджено мету і завдання курсової роботи, а також опрацьовано наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи обстежено роль аналізу в господарській діяльності підприємства, роз'яснено сутнісне значення діяльності підприємств, проаналізовано нормативно-правову базу з аналізу, наведено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, простежено економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, представлено організаційно-інформаційну модель аналізу, надано вертикальний і горизонтальний аналіз основної діяльності бюджетної установи, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, сформульовано методику факторного аналізу, розроблено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, окреслено інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також охарактеризовано направлення щодо покращення аналізу діяльності підприємств в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку