Аналіз основної діяльності бюджетної установи

Курсова робота (код: sam295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз у системі управління основної діяльності бюджетної установи

1.1. Основна діяльність бюджетних установ як об'єкт аналізу
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 2. Аналіз основної діяльності бюджетної установи

2.1. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності бюджетної установи
2.3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Дана курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі досліджено актуальність оцінки господарювання підприємств, висунуто мету і завдання дослідження, а також зумовлено інформаційну базу дослідження з аналізу. В теоретичному розділі курсової роботи проаналізовано становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, сформульовано науковий зміст діяльності підприємств, обстежено законодавчі акти і літературу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, висвітлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оцінено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В практичному розділі курсової роботи з'ясовано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, наведено методику загального аналізу основної діяльності бюджетної установи, оглянуто розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, розроблено аналіз впливу факторів на результативний показник, розкрито фінансову оцінку ефективності використання, охарактеризовано інформатизацію і автоматизацію в ході оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також вивчено шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку