Аналіз основної діяльності бюджетної установи

Курсова робота (код: sam295)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Аналіз у системі управління основної діяльності бюджетної установи

1.1. Основна діяльність бюджетних установ як об'єкт аналізу
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з питань аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 2. Аналіз основної діяльності бюджетної установи

2.1. Організаційно-економічна характеристика Дитячої поліклініки Деснянського району м. Києва
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу основної діяльності бюджетної установи
2.3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи

Розділ 3. Методика аналізу основної діяльності бюджетної установи в умовах використання новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки основної діяльності бюджетної установи, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі сформульовано актуальність оцінки господарювання підприємств, проаналізовано мету і завдання дослідження, а також окреслено наукову новизну курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження розкрито роль аналізу в господарській діяльності підприємства, з'ясовано економічну сутність діяльності підприємств, опрацьовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, оцінено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено характеристику організаційної структури та видів діяльності підприємства, розглянуто головні результати діяльності суб’єкта господарювання. У наступному елементі курсової роботи визначено аналіз об’єкта дослідження за розробленою методикою, надано об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, оглянуто методику загального аналізу основної діяльності бюджетної установи, висвітлено напрямки удосконалення методики аналізу, розроблено фактори, що впливають на об'єкт аналізу, представлено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, зумовлено вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках простежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку