Аналіз ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam296)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
2. Економічна характеристика оборотних активів підприємства
3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ТФ «МІБС»
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів
6. Загальний аналіз оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
7. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
8. Методика аналізу оборотних активів та їх оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади туризму ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, список літературних джерел. У вступі роз'яснено актуальність оцінки обігових ресурсів, розкрито мету і завдання курсової роботи, а також розроблено предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В частині доктрини курсової роботи розглянуто становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, оцінено науковий зміст оборотних активів підприємства, досліджено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, обстежено критичні погляди різних вчених з різних джерел щодо аналізу, вивчено коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, представлено аналіз основних ознак господарювання компанії за останні роки. В аналітичній частині курсової роботи надано економічний аналіз об’єкта дослідження, окреслено організаційно-інформаційну модель аналізу, оглянуто методику загального аналізу ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, охарактеризовано розрахунки економічної ефективності від впровадження пропозицій, висвітлено аналіз впливу факторів на результативний показник, сформульовано математичний розрахунок результатів застосування, опрацьовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках наведено узагальнені результати дослідження аналізу, а також висунуто пропозиції щодо удосконалення аналізу оборотних активів підприємства в системі господарської діяльності.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку