Аналіз ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam296)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
2. Економічна характеристика оборотних активів підприємства
3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ТФ «МІБС»
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів
6. Загальний аналіз оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
7. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
8. Методика аналізу оборотних активів та їх оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади туризму ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі представлено актуальність оцінки обігових ресурсів, роз'яснено мету і завдання дослідження, а також розроблено наукову новизну дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи висунуто стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, надано науковий зміст оборотних активів підприємства, наведено наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, проаналізовано характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, обстежено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, розкрито динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. В аналітичній частині курсової роботи простежено розробку і обґрунтування методики аналізу, охарактеризовано інформаційне забезпечення та методи аналізу, окреслено аналіз структури і динаміки ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, опрацьовано виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, оглянуто фактори, що впливають на об'єкт аналізу, сформульовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, з'ясовано використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках зумовлено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку