Аналіз ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання

Курсова робота (код: sam296)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ
1. Місце і роль аналізу в системі управління оборотними активами підприємства
2. Економічна характеристика оборотних активів підприємства
3. Огляд нормативно-правової бази та спеціальної літератури з питань аналізу оборотних активів підприємства
4. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ТФ «МІБС»
5. Організаційно-інформаційна модель аналізу оборотних активів
6. Загальний аналіз оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
7. Аналіз руху та ефективності використання оборотних активів ТОВ «ТФ «МІБС»
8. Методика аналізу оборотних активів та їх оптимізації на основі застосування сучасних інформаційних технологій
Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади туризму ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Презентація на тему курсової роботи "фінансовий аналіз ефективності використання оборотних активів"Структура курсової роботи по проблемі

Поточний курсовик складає вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі визначено актуальність оцінки обігових ресурсів, надано мету і завдання курсової роботи, а також висунуто предмет і об’єкт дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи вивчено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, обстежено науковий зміст оборотних активів підприємства, зумовлено нормативно-правову базу з аналізу, роз'яснено загальну характеристику фінансово-господарської діяльності суб’єкта господарювання, опрацьовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, окреслено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В другій частині курсової роботи представлено економічний аналіз об’єкта дослідження, досліджено теоретичну модель аналізу, наведено організацію і здійснення оцінки наявності ефективності використання оборотних активів туристської фірми в сучасних умовах господарювання, розкрито стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, сформульовано аналіз впливу факторів на результативний показник, розглянуто розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, розроблено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках з'ясовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також висвітлено направлення щодо покращення аналізу оборотних активів підприємства в нових умовах господарювання.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку