Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

Курсова робота (код: sam297)

Предмет:
фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу в системі управління операційної діяльності підприємства готельного господарства

1.1. Економічна сутність операційної діяльності підприємства готельного господарства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з економічного аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ГК «Парк-готель»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства
2.3. Методика аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 3. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном
,
надійшліть повідомлення Viber на номер: ,
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення (зліва).

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 200 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства операційної діяльності підприємства готельного господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичну основу і практику аналізу, висновки і пропозиції, перелік використаної літератури. У вступі висунуто актуальність готельного господарства, представлено мету і завдання курсової роботи, а також проаналізовано предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретичному розділі дослідження простежено місце аналізу в управлінні підприємством, обстежено сутнісне значення діяльності підприємств готельного бізнесу, надано правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, роз'яснено характеристику нормативно-правової бази стосовно методики аналізу, оглянуто організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, досліджено динаміку основних економічних показників діяльності підприємства протягом 3 років. У наступному елементі курсової роботи зумовлено розробку і обґрунтування методики аналізу, висвітлено організаційно-інформаційну модель аналізу, розглянуто методику загального аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства, з'ясовано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, окреслено аналіз впливу факторів на результативний показник, визначено економічний аналіз якості користування, вивчено застосування комп'ютерних технологій при здійсненні аналізу. У висновках сформульовано узагальнені результати дослідження аналізу, а також наведено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку