Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

Курсова робота (код: sam297)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади аналізу в системі управління операційної діяльності підприємства готельного господарства

1.1. Економічна сутність операційної діяльності підприємства готельного господарства
1.2. Економіко-правовий аналіз нормативної бази та огляд спеціальної літератури з економічного аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства

2.1. Організаційно-економічна характеристика ТОВ «ГК «Парк-готель»
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства
2.3. Методика аналізу операційної діяльності підприємства готельного господарства

Розділ 3. Аналіз операційної діяльності підприємства готельного господарства в умовах застосування новітніх інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади готельного господарства операційної діяльності підприємства готельного господарства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Це курсове дослідження розподіляється на вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, основну літературу. У вступі досліджено актуальність готельного господарства, простежено мету і завдання дослідження, а також розкрито предмет і об’єкт курсової роботи з аналізу. В теоретико-методичних основах курсової роботи представлено становище аналітичної оцінки в менеджменті підприємства, наведено науковий зміст діяльності підприємств готельного бізнесу, розроблено правові акти і дослідження спеціальну літературу з аналізу, визначено основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, з'ясовано коротку економічну характеристику та систему управління фірмою, обстежено головні результати діяльності суб’єкта господарювання. В практичному розділі курсової роботи зумовлено економічний аналіз об’єкта дослідження, оглянуто інформаційне забезпечення та методи аналізу, вивчено аналіз структури і динаміки операційної діяльності підприємства готельного господарства, надано стан аналізу на підприємстві та пропозиції по його удосконалення, проаналізовано фактори, що впливають на об'єкт аналізу, окреслено розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, висвітлено використання новітньої техніки в процесі аналізу. У висновках оцінено узагальнені результати дослідження аналізу, а також сформульовано шляхи поліпшення аналізу діяльності підприємств готельного бізнесу в умовах ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку