Аналіз операційної діяльності транспортного підприємства

Курсова робота (код: sam298)

Предмет: фінансовий аналіз

Зміст

Вступ

Розділ 1. Теоретичні засади економічного аналізу операційної діяльності транспортного підприємства

1.1. Економічна характеристика поняття операційної діяльності
1.2. Огляд нормативної бази та спеціальної літератури з питань операційної діяльності транспортних підприємств

Розділ 2. Аналіз операційної діяльності транспортного підприємства

2.1. Характеристика підприємства, на матеріалах якого виконується курсова робота
2.2. Організаційно-інформаційна модель аналізу операційної діяльності транспортного підприємства
2.3. Загальний аналіз операційної діяльності транспортного підприємства
2.4. Аналіз руху та ефективності використання ресурсів транспортного підприємства

Розділ 3. Методика оптимізації аналізу операційної діяльності транспортного підприємства на основі застосування сучасних інформаційних технологій

Висновки і пропозиції
Список використаної літератури

Додатки

Як отримати?
Для купівлі або замовлення
передзвоніть за телефоном

надійшліть повідомлення Viber на номер:
відправте листа за адресою: 3322398@gmail.com
або заповніть форму замовлення

Також Ви можете залишити номер телефону і ми Вам передзвонимо:
Введіть номер телефону:


Ціна - 250 грн.

Представлена курсова містить вступ, теоретичну і практичні частини дослідження, висновки і пропозиції щодо удосконалення методик і список використаної літератури.

В курсовій досліджені головні засади оцінки операційної діяльності транспортного підприємства, а також проаналізовані основні показники діяльності компанії за останні роки.


Структура курсової роботи по проблемі

Представлена курсова робота налічує вступ, теоретичний і аналітичний розділи, висновки і пропозиції, реєстр застосованої літератури. У вступі розглянуто актуальність оцінки господарювання підприємств, розроблено мету і завдання дослідження, а також охарактеризовано методичні прийоми дослідження з аналізу. В теоретико-методичних основах дослідження досліджено стан сучасного аналізу суб'єктів господарювання, висвітлено теорію аналізу діяльності підприємств, проаналізовано наукові джерела і законодавчо-правову основу з аналізу, висунуто основні економічні показники діяльності об'єкта дослідження за останні 3 звітних роки, зумовлено організаційно-економічну характеристику об’єкта, на матеріалах якого виконується аналіз, оглянуто економічний і фінансовий потенціал фірми та його використання. В другій частині курсової роботи надано результати аналізу та обґрунтування пропозицій, вивчено об’єкти, суб’єкти, методичні прийоми, інформаційну базу аналізу, з'ясовано аналіз структури і динаміки операційної діяльності транспортного підприємства, представлено виявлення недоліків та вказання способів їх виправлення і профілактики, розкрито здійснення чинникового аналізу, опрацьовано розрахунок відносних показників стану, зміни і використання, сформульовано вживання комп'ютерних засобів при проведенні оцінки. У висновках обстежено узагальнені результати дослідження аналізу, а також визначено путі, що призводять до вдосконалення аналізу діяльності підприємств в період становлення ринкових відносин.


Схожі готові теми:

Вишліть номер телефону або e-mail і ми з Вами зв'яжимось
Клікніть, щоб відкрити форму зв'язку